Yeni Yıl Mesajı

Bu yıl hem ülkem için hem de benim için zor oldu. Ülkemizde öyle zamanlar oldu ki  yeni yazılar yazmak hiç içimden gelmedi. Böyle zamanlarda önceden hazırladığım taslak yazılar imdadıma koştu. Blog açmak kolaydır ama önemli olan sürdürülebilir olmaktır. Mühendisin İK’sında bu yıl hedeflediğim, istediğiniz birçok şeyi paylaştım. Bu nedenle mutluyum!

Bu yıl, blog’umda yeni mezunlar ve endüstri mühendisleri için daha çok şey paylaştım. Anket çalışmaları ve araştırma yazıları yayınladım. Yeni kategoriler açtım. Daha çok kitap önerisi yazdım, kütüphane kısmına yepyeni kitaplar koydum, aktif ik blogger listesine devam dedim. Hatta birçok blogger arkadaşıma hazırladığım liste yeni fikirler verdi, ik alanında yapılan organizasyonlarda birçok yetkiliye bu liste yardımcı oldu. Blog’un temasını değiştirdim. İnfografikler, afişler hazırladım. Son olarak aklımda video hazırlama fikri vardı onu da bu ay gerçekleştirdim. Yeni yılda blog’um için yeni hedeflerim var. Umarım gerçekleştirir ve sizlerle paylaşırım.

2016 yılında, sağlıkla ve mutlulukla hedeflerinizi gerçekleştirmenizi diliyorum. Ocak  ayında hedeflerinizi gerçekleştirmek için harekete geçip, zaman geçtikçe kararlılığınızı koruyacağınız, kendinize inanmaktan vazgeçmeyeceğiniz bir sene diliyorum.

10891862_10153001289453846_5346085781667484549_n

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.