UNITS Kariyer Akademisi

Üniversite öğrencileri ve yeni mezun takipçilerim sizlere yeni bir haberim var. 193 üniversite ve sivil toplum kuruluşlarını içeren bir sosyal sorumluluk projesi olan UNITS Kariyer Akademisi hayata geçirildi.

7 Şubat Pazar günü UNITS Kariyer Akademisi basın tanıtımına davetliydim. Samimi bir karşılama sonrası akademide çalışan ekip ile tanıştım. Projeyi hayata geçiren başta UNITS Kurucular Kurulu Başkanı Merve Akman olmak üzere, ekipte yer alan İlyas Ceylan, Harun Özmutlu ve Furkan Akman’ın heyecanı ve projeyi tanıtmanın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

UNITS Kariyer Akademisi: 17-30 yaş arasındaki gençlerin projelerinde ve fikirlerinde yardımcı olabilecekleri, deneyimli mentorler ve eğitmenlerle çalışmalar yapabilecekleri ve bu projelerine, fikirlerine yatırım desteği alabilecekleri, hayallerini gerçekleştirebilecekleri bir proje.

12713980_10153995956703846_1011993875_n

“Proje ile başta ülkemizdeki ve ileri yıllar için yurt dışındaki kaliteli eleman arayışı açığını ortadan kaldırarak, bireysel gelişim ve sivil toplum faaliyetlerinin etkinleştirilmesini ve geliştirilmesini sağlayarak, her kademede personel yetiştirilmesinde ve sektörlerin birbirini yakından tanımasında global bireyler yetiştirerek ülkemizin gelişmişlik düzeyine katkıda bulunabilmeyi hedefliyoruz.”  UNITS Kariyer Akademisi Basın Bülteni

 “Kariyer Nerede UNITS Orada!” sloganı ile hayata geçirilen bu projeyi  http://units.itsgroup.com.tr/  sitesine girerek inceleyebilir, başvuruda bulunabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.