Güncel İK Blogger Listesi

Herkese Merhaba,

İnsan Kaynakları alanında yazan birkaç blogger bana ulaşınca yeniden listeyi güncelledim. 🙂 Blogunu silenleri ve IP adresi bulunamayanları listeden çıkardığım için temiz bir liste. Aktif İK Blogger Listesi artık yapmadığım için siz de benim gibi bloglara girip abone olabilir (çoğunda takip et veya abone ol, yazı paylaş butonu maalesef yok) ya da bu listeden blogları tıklayarak okuyabilirsiniz.

İK Blogger Listesi Nasıl Hazırlanıyor?

Sosyal medyada (Twitter, Linkedln, Facebook, Instagram) ve arama motorlarında ik alanında paylaşımlarda bulunan hesapları araştırıyorum. Konu ile ilgili Artemiz Güler’in listesinden de yararlanıyorum. Tüm ik bloggerlarını 2014 yılından beri kendim takip ederken sizin de takip etmenizi kolaylaştırmak için listeyi paylaşıyorum. Sosyal medya aracılığıyla da bu alanda blog açan kişiler benimle iletişime geçiyor, blogunu silen bloggerları listeden kaldırıyorum.  Listede eklemediklerim varsa benimle iletişime geçmelerini rica ediyorum.

Sevgiler.

1 Ahmet Eryılmaz http://www.ahmeteryilmaz.com.tr/
2 Anıl Güçlü http://ikmania.blogspot.com.tr/
3 Artemiz Güler http://artemizguler.wordpress.com/
4 Arzu Akyüz https://arzuakyuz.wordpress.com/
5 Aslıhan Sevil Çolak https://aslicolak.wordpress.com/
6 Aydan Çağ Aydın http://www.aydancag.com/
7 Aykut Güner http://www.yonetimdeinsan.com/
8 Aylin Satun Olsun http://aylinsatunolsun.com/
9 Ayşe Başar http://hrfiles.blogspot.com/ 
10 Ayşe Kirman http://yetisik.com/
11 Ayşe Kocabacak https://hrmturkiye.wordpress.com/
12 Ayşegül Güngör http://www.kariyeryolum.com/
13 Ayşegül Ertüreten http://isgucuplanlamasi.blogspot.com.tr/
14 Ayşe Nazmiye Uça http://ayseuca.com/blog
15 Bahar Açıkgöz https://baharlik.wordpress.com/
16 Bahar Kümbetli http://www.baharkumbetli.com/
17 Bahattin Aydın http://www.bahattinaydin.com/
18 Banu Çakar http://banucakar.com/
19 Banu İçli Öner http://insankaynagilabirenti.blogspot.com.tr/
20 Begüm Mol https://bgmmol.wordpress.com/
21 Bertay Fişekçi https://calisanbagliligi.wordpress.com/
22 Burak Akalın http://burakakalin.com/
23 Burcu Canıtez Okur http://burcucanitezokur.wordpress.com/
24 Burcu Ertemli http://www.turuncuik.blogspot.com.tr/
25 Burcu Yularcı https://www.kinesiatraining.com/kinesia-blog/
26 Burcu Özçelik https://burcuozcelik.wordpress.com
27 Burçin Şoray http://www.ikhaberleri.com
28 Bürke Çınar http://oldubuis.blogspot.com.tr/
29 Canel Gürgen http://www.canelinakildefteri.com
30 Cansel Özdemir http://isprofesyonelleri.blogspot.com.tr/
31 Canan Gebetaş Günel http://canangebetasgunel.blogspot.com.tr/
32 Cansu Erdoğan http://www.cansuerdogan.com/
33 Cansu Ak http://hrpostasi.blogspot.com.tr/
34 Cengiz Çatalkaya http://www.cengizcatalkaya.com/
35 Ceren Bandırma https://cerenbandirma.wordpress.com/
36 Cem Sezgin https://cemsezgin.com/
37 Ceyda Anıl http://www.ceydaanil.com/
38 Ceyhan Kocakaya https://ckocakaya2015.wordpress.com/
39 Cihan Demirdaş http://www.cihandemirdas.com/
40 Coco de Medina http://hrkronikleri.blogspot.com/
41 Çağrı Cığman http://cagricigman.wordpress.com/
42 Çağla Karahasan http://hrsophia.com/
43 Çiğdem Özdemir Evren http://www.cigdemozdemirevren.net/
44 Dantelli Beyaz Yaka https://kariyersizim.wordpress.com/
45 Deniz Daver http://talentville.org/
46 Deniz Özmetin http://iksosyali.blogspot.com.tr/
47 Derya Gönüllü Atacık http://www.cafeik.com/
48 Didem Dilek http://performanceforecast.wordpress.com/
49 Dilek Görgüç http://kariyergundemi.blogspot.com.tr/
50 Duhan Gevren http://duhangevren.blogspot.com/
51 Duygu Değirmenciler https://kariyerfili.wordpress.com/
52 Eda Alkan http://eedaalkan.wixsite.com/aklimfikrimik/home
53 Eda Koçak http://mentorhr.blogspot.com.tr/
54 Ekrem Öztürk http://ekremozturk.com/ 
55 Elif Atış https://eelifatis.wordpress.com/
56 Elif Ayaz https://ikcim.wordpress.com/
57 Elif Nur Akınet http://elifceik.blogspot.com/
58 Emre  Tansuğ http://ikuzerine.blogspot.com.tr/
59 Emre Haskılıç http://emrehaskilic.blogspot.com.tr/
60 Emre Kavukcuoğlu http://www.ikgundemi.com
61 Emre İnanç Karakaş http://www.emreinanckarakas.wordpress.com
62 Erdem Özdemir http://erdemozdemir-ishukuku.blogspot.com.tr/
63 Ezgi Feda http://www.ezgifeda.com/
64 Fatmanur Erdoğan http://kariyeryolculugu.com
65 Fatmanur Şimşek https://fatmanursimsek.wordpress.com/
66 Fatoş Şerifaki http://insankaymagim.wordpress.com/
67 Funda İnkaya http://www.fundainkaya.com/
68 Füsun Özülke http://fusunozulke.com/category/insan-kaynaklari/
69 Gamze Güner https://gamzegunerr.wordpress.com
70 Gamze Uyanık http://younghumanresources.blogspot.com.tr/
71 Gizem Aydemir https://ggizemaydemir.wordpress.com/
72 Gizem Özen https://gizemozen.wordpress.com/
73 Gizem Topsakal http://www.gizemlik.com/
74 Gökhan Yılmaz https://gkhanyilmaz.wordpress.com/
75 Gökhan Kocabıyık  http://gokhankocabiyik.blogspot.com.tr/
76 Gökhan Şengül http://www.gokhansengul.org
77 Gözde Akanay http://gozdeakanay.blogspot.co.uk/
78 Gözde Gürer https://gzdgrr.tumblr.com/
79 Gülçin Şafak http://gulcnsafak.blogspot.com/
80 Gülin Sarı http://gulinsarica.wix.com/ikblogger
81 Gülsün Müftügil http://www.ikburada.com
82 Gündüz Güldamlası http://www.cevizakademi.com/
83 Gürhan Öztürk http://beserimenba.blogspot.com/
84 Hakan Maden http://hakanmaden.net/
85 Handan Yargan http://handanyargan.blogspot.com.tr/
86 Hasan Baltalar http://www.hasanbaltalar.com/
87 Hatice Bulut http://haticebulut.com
88 Havva Kahraman https://havvaninikgunlugu.wordpress.com/
89 Hazar Candan Wilson http://hazarcandanwilson-ik.blogspot.com/
90 Hülya Mutlu http://hulyamutlu.com/
91 İlker Metin Özbek http://ikyorum.blogspot.com.tr/
92 İlknur Yüksel http://myhrdiary.blogspot.com.tr/
93 İlknur Gerdan Siyalar http://ilknurgerdansiyalar.blogspot.com.tr/
94 İpek Alver Özpehlivan http://yetenekyonetimi.blogspot.com.tr/
95 İpek Aral http://www.kaynagiminsan2.com
96 İrem Önal http://iremonal.com/
97 İsmail Mursallı http://www.kariyervar.com/
98 İsmet Barutçugil http://ismetbarutcugil.wordpress.com/
99 Kaan Göğebakmaz http://ik-aan.blogspot.com.tr/
100 Kariyer Adımları https://isvekariyer.wordpress.com
101 Kerem Barbaros http://www.kerembarboros.com/
102 Kübra Gülseren http://emprovizasyonik.blogspot.com.tr/
103  Halil Öztürk http://mhalilozturk.blogspot.com.tr/
104 Mehmet Babuşçu http://www.ikmasasi.com/
105 Mehmet Baykan https://www.mehmetbaykan.com/
106 Mehmet Emrah Özkan http://hrikdunyasi.blogspot.com/
107 Mehmet Eronat http://www.mehmeteronat.com
108 Mehmet Pozam http://ikiletisim.wordpress.com/
109 Melis Varan Tiftikci https://ikdablog.wordpress.com/
110 Melike Kurt http://blogkisiselgelisimegitimi.blogspot.com.tr/
111 Meltem Ferendeci Özgödek http://meltemferendeciozgodek.com/blog.aspx
112 Merdiye Eker http://www.merdiyeeker.com.tr/
113 Merve Karaalioğlu http://hroad.wordpress.com/ 
114 Merve Naime Doğru http://faydalibilgilerleyasam.blogspot.com.tr/
115 Merve Beğen http://mervebegen.blogspot.com.tr/
116 Merve Tunay https://mervetunayik.wordpress.com/
117 Mert Karakaya http://mertkarakaya.blogspot.com.tr/
118 Metin Akkaya http://www.isveyonetim.com/
119 Mesut Yüksel http://telepat–ik.blogspot.com.tr/
120 Mevlüde Arslan http://mevludearslan.blogspot.com/
121 Miraç Demir http://www.miracdemir.org/
122 Murat Yıldız http://www.dokuzbes.com/
123 Mustafa Aracı https://mustafaaraci.wordpress.com/
124 Mustafa Atsan http://mustafaatsan.wordpress.com/
125 Mustafa Bozkurt http://egitimvegelisim.blogspot.com.tr/
126 Mutlu Canatar http://mcanatar.blogspot.com/
127 Mücahit Dalkıran https://kariyerimik.wordpress.com/
128 Müge Arslan http://insankaynaklarigunlugu.com/
129 Müge Özdemir http://ezberbozan.training/blog.aspx
130 Mürşide Demirkol http://www.mursidedemirkol.com/
131 Nazlı Kılan Ermut http://nazliermut.com/
132 Nazmi Boşça http://nazmibosca.com  
133 Nedim İleri www.nedimileri.com
134 Neslihan Koç http://iknesli.blogspot.com/
135 Nigar Atay http://nigaratay.blogspot.com/
136 Nihan Varlık http://mornihan.blogspot.com.tr
137 Nilüfer Koçyiğit http://niluferkocyigit.com/
138 Nil Madi http://nilmadi.blogspot.com.tr/
139 Nurdan Akalın Terazi http://www.ikbahcesi.com/
140 Nurten Kılıçparlar Nayır http://nurtennayir.wordpress.com/
141 Ogün Burhan Aydın http://ik-yonetimi.blogspot.com.tr/
142 Oktay Abacıoğlu http://www.oktayabacioglu.com/
143 Orkun Teke http://kariyeryolutastan.wordpress.com/
144 Özay Ünsal http://ozayunsal.blogspot.com.tr/
145 Özge Çınar http://ozzgecinar.blogspot.com.tr/
146 Özgenur Yalav https://ozgeyalav.wordpress.com/
147 Patrona Mektuplar http://www.patronamektuplar.com/
148 Pelin Yalçın https://pelinyalcina.wordpress.com/blog/
149 Perçin İmrek https://yjenerasyonu.wordpress.com
150 Pınar Mimaroğlu http://pinarmimaroglu.blogspot.com.tr/
151 Pınar Şahin https://kariyerheybesi.wordpress.com/
152 Pınar Kelemci Çat https://isteyasamak.wordpress.com/
153 Saygı Günenç http://sgmyazilim.com.tr/saygigunenc/
154 Seda Biçer http://sedabicer.wordpress.com/
155 Seda Küçük http://sedolinka.com/
156 Selda Düzel https://www.seldaduzel.com/
157 Selçuk Gül http://selcukgul16.blogspot.com.tr/
158 Selin Yetimoğlu http://selinyetimoglu.com/
159 Senem Anıl http://www.senemanil.com/
160 Serap Doğan http://serapdogan.wordpress.com/
161 Serdar Baran http://serdarbaran.com/
162 Serdar Devrim http://serdardevrim.com.tr/
163 Serap Özçalıcı http://www.serapozcalici.com/
164 Serpil Türkmen https://serpilturkmen.wordpress.com/
165 Seval Öner https://sevalonar.wordpress.com/
166 Sevilay Pezek Yangın http://www.sevilaypezekyangin.com/
167 Sevilcan Kıvanç http://insaningorunmeyenyuzu.blogspot.com/
168 Sevim Demirel http://sevimdemirel.wordpress.com/ 
169 Sevim Özen http://sevimozenblogtr.wordpress.com/
170 Seyhan Koçak http://seyhankocak.com/
171 Sibel Karamaraş http://calisanhalleri.blogspot.com.tr/
172 Sibel Dağdeviren Özüağ https://www.sibeldagdevirenozuag.com/
173 Sinem Işık http://www.ikcafe.net/
174 Sultan Cüneyit http://scuneyit.blogspot.com.tr/
175 Suat Soylu http://suatsoyluhumantouch.blogspot.com.tr/p/insan-ve-kaynak.html
176 Şirin Topaloğlu http://sirintopaloglu.com.tr/
177 Taner Yıldız http://insankaynaklariuygulamalari.blogspot.com/
178 Tolga Eligül http://ikdanismanlik.com/
179 Tuğba Alkan https://iktugbaalkan.wordpress.com
180 Tuğçe Parlak http://tugceparlak.wordpress.com
181 Tuğçe Güçnar Kengil http://tugcegucnarkengil.com/
182 Türker Okay http://www.turkerokay.com
183 Türker Baş http://www.turkerbas.com/
184 Uğur Cem Yıldız https://www.ugurcemyildiz.com/ik-ve-yonetim/
185 Ufuk Aydın https://iyilikyapdenizeat.wordpress.com/
186 Ümmühan Ballı http://ummuhanballi.com/
187 Volkan Aşkun http://www.volkanaskun.blog
188 Volkan Beşe http://ikbeyligi.blogspot.com.tr/
189 Yasemen Zeybek http://yasemenzeybek.tumblr.com/
190 Yağmur İncedal http://bizceik.blogspot.com.tr/
191 Yavuz Elkin https://yavuzelkin.wordpress.com/
192 Yeliz Cığa http://yalininsan.blogspot.com.tr/
193 Yeşim Batur http://kariyerkosesi.blogspot.com.tr/
194 Yılmaz Kesikbaş http://iksayfam.blogspot.com.tr/
195 Yiğit Arda Türkoğlu http://www.yigitardaturkoglu.net/
196 Yüksel Erdoğan http://yukselebilirlik.blogspot.com.tr/
197 Zafer Uğur http://insaniz.wordpress.com/
198 Zühre Turunç http://zuhreturunc.blogspot.com.tr/
199 http://humanresourcesinturkey.blogspot.com.tr
200 http://yeniyetmeik.blogspot.com/
201 http://www.kufurbazik.blogspot.com.tr/
202 https://tazeikci.wordpress.com/
203 http://insanvekaynaklari.blogspot.com.tr/
204 http://ikloji.blogspot.com.tr/

Güncel İK Blogger Listesi’ için 2 yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s